Program V. DNY KVP

 

 

VÝSTUP Z  III. DNŮ KVP 2012

Materiály poskytnuté některými lektory   z III. DNů KVP

růstovky_prezentace_KVP.pptx (400,1 kB)

Růstová skupina na SŠ-Richterová.ppt (689 kB)

přednáška KVP dny - Petr Mokrejs.doc (113 kB)

Řezníčková TÝM.ppt (1,1 MB)

PROČ DĚTI ZLOBÍ A NEUČÍ SE - prezentace.ppt (1,4 MB)

Metoda canisterapie 1..pptx (6,2 MB)

Metoda canisterapie 2..pptx (2,5 MB)

 

 

Program Dny KVP III.pdf (7 MB)

 

II. DNY KVP proběhly v příjemné atmosféře, která panovala mezi účastníky. 

Všichni vedoucí workshopů  poskytli zajímavé informace a ukázky své práce, a doufám, že mohu napsat, že byli co do svých výkonů vyrovnaní a co do kvality výborní. Ostatně, odrazilo se to i v hodnotících dotaznících. Za ně Vám všem, kteří jste si udělali čas, a napsali zpětnou vazbu, děkuji. 

Pravda, hotel Fortuna West, neokouzlil svou kuchyní a po druhé zkušenosti s ním, budeme hledat na příští DNY KVP jinou alternativu. Předpokládáme, že v dohledné době dáme na stránky k této otázce anketu, abyste se mohli k danému tématu vyjádřit i vy. 

Mé zvláštní poděkování patří mým kolegyním Mgr. Vendule Skopalové a Mgr. Gábině Veselé, které se pečlivě ujaly svých úkolů, a staraly se o své přidělené záležitosti. Ostatně, opakovaně jsem v průběhu dvou dnů slyšela od účastníků, že organizace je výborně připravená. Inu, padly na ní naše tři pracovní porady.

Pro mě byly tyto dny tak, jako minule o příjemném setkání s absloventy KVP, kontaktu s frekventanty a v průběhu jsem nejednou hovořila i s návštěvníky, kteří se byli podívat na naší akci a o KVP jen slyšeli, nebo toho moc zatím nevědí. Když jsem procházela z místnosti do místnosti, a v každé probíhaly jiné aktivity, byl to pocitově nejednou příjemný okamžik. Snažila jsem se zachytit některé momenty na fotky, ale dopadlo to tak, že je spíš možné tušit, než vidět co se dělo. Přesto vám doporučuji, podívejte se na ně v archivu. A tak jedny dny právě skončily, a další začínáme pomalu plánovat. Vždyť KVP (a nejen on) je cesta, ale to Vám, co máte KVP, nemusím psát :-)  Helena Vrbková